CSI: Miami in Latvia
Esi Latvijā, bet jūties kā Miami


Latvijas Tv3 piedāvā: CSI:+Miami+Latviahttp://csimiamiwiki.cbs.com/page/CSI%3A+Miami+in+Latvia - CSI Miami CSI: Miami in Latvia - CSI Miami
Turpinot izrādīt seriālu CSI Miami, TV3 jau rīt sāks demonstrēt jaunās – ceturtās – sezonas sērijas, kas, kā ierasts, būs skatāmas piektdienās pulksten 20.20.
CSI Miami stāsta par krimināllietu izmeklētāju un tiesu medicīnas ekspertu komandu, kura noziegumus atrisina, rūpīgi izpētot pierādījumus. ASV kūrorta pilsētā Maiami šī komanda strādā divdesmit četras stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Lietisko pierādījumu meklējumos vērīgie izmeklētāji rūpīgi izpēta katru nozieguma vietas milimetru. Jaunās sezonas sērijās CSI Miami komanda turpinās strādāt pie nopietnu noziegumu izmeklēšanas, bet paralēli tam varēs sekot arī kolēģu savstarpējām attiecībām, kuras laika gaitā izveidojušās tuvas. Kā arī komandai pievienosies jauns kolēģis – vai tas ienesīs kādas izmaiņas līdzšinējā darba ritmā un komandas vienotībā?

Tv3 drīzumā CSI Miami 4sezona
nepalaid garām!

  • Tv3
Ceturdienās: 20:20pm

websites :
esi liels CSI cienītājs? kliko šeit!Būsim visi kopā
Bildes!
Papildini savus krājumus ;)
ekrāna kadri

Mākslas stūrītis.
sheit var ievietot savus veidotos walpapīrus, ikonas, bannerus vai ko tādu. ja nav nekā pasha veidota var ievietot arī cita autora darbus, bet protams ar viņa piekrishanu ;)


By Kitty

Autors
- Heishy (Lt.Kitty)


By Kitty

Autors
- Heishy (Lt.Kitty)

CSI: Miami in Latvia - CSI Miami

Autors - Heishy (Lt.Kitty)

Raksts No žurnāla "Popcorn"

CSI: Miami in Latvia - CSI Miami

More pages